VRX-2000 Bakım Servis Lifti Teknik Özellikler 3 KALDIRMA KAPASİTESİ : 3.500 kg KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ : 1.900 mm 3 MOTOR GÜCÜ : 2.2 KW VOLTAJ : 380V AC AĞIRLIK : 800 kg EBAT : 1500*580*115mm VRX-2000 Bakım Servis Lifti * Her platforma etkiyen yük farklı olsa dahi, her zaman tam dengeli çalışır. Bağımsız iki hidrolik sistem ile eş zamanlı olarak yükün dengeli kaldırılmasını ve indirilmesini sağlar. * Mekanik ve hidrolik olmak üzere iki ayrı tespit sisteminin yanı sıra, dört ayrı güvenlik kilidi uygulaması ile benzersiz bir emniyet sistemi sunmaktadır. * Yakınlık kontrol şalteri ile sorunsuz ve daha emniyetli kullanım sağlar. * Toplam dört silindirli bağımsız çalışan iki hidrolik devre sayesinde, ek güvenlik önlemleri ihtiyacı ortadan kaldırılmıştır. Rakiplerinde bulunmayan bu sistem sayesinde son derece güvenlidir. * Uzun ve kısa dingil mesafeli araçların servis hizmetinde kullanılabilir. 4 adet rampa kilitlenerek daha uzun araçlar kaldırılabilmektedir. * Pas korumalıdır. Toz boyama sayesinde uzun ömürlüdür. * Platformlar arasında mekanik bağlantı bulunmaz. Bu sayede araç altında en fazla hareket etme kabiliyetini kazandırır. * Silindirler bakım gerektirmez, sorun çıkarmaz. * Millerin yataklamasında kullanılan sistem sayesinde sorun yaşanmadan uzun ömürlü kullanım sağlar.

VRX-2000 Bakım Servis Lifti Teknik Özellikler
3 KALDIRMA KAPASİTESİ : 3.500 kg
KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ : 1.900 mm
3 MOTOR GÜCÜ : 2.2 KW
VOLTAJ : 380V AC
AĞIRLIK : 800 kg
EBAT : 1500*580*115mm
VRX-2000 Bakım Servis Lifti
* Her platforma etkiyen yük farklı olsa dahi, her zaman tam dengeli çalışır. Bağımsız iki hidrolik sistem ile eş zamanlı olarak yükün dengeli kaldırılmasını ve indirilmesini sağlar.

* Mekanik ve hidrolik olmak üzere iki ayrı tespit sisteminin yanı sıra, dört ayrı güvenlik kilidi uygulaması ile benzersiz bir emniyet sistemi sunmaktadır.

* Yakınlık kontrol şalteri ile sorunsuz ve daha emniyetli kullanım sağlar.

* Toplam dört silindirli bağımsız çalışan iki hidrolik devre sayesinde, ek güvenlik önlemleri ihtiyacı ortadan kaldırılmıştır. Rakiplerinde bulunmayan bu sistem sayesinde son derece güvenlidir.

* Uzun ve kısa dingil mesafeli araçların servis hizmetinde kullanılabilir. 4 adet rampa kilitlenerek daha uzun araçlar kaldırılabilmektedir.

* Pas korumalıdır. Toz boyama sayesinde uzun ömürlüdür.

* Platformlar arasında mekanik bağlantı bulunmaz. Bu sayede araç altında en fazla hareket etme kabiliyetini kazandırır.

* Silindirler bakım gerektirmez, sorun çıkarmaz.

* Millerin yataklamasında kullanılan sistem sayesinde sorun yaşanmadan uzun ömürlü kullanım sağlar.