Günümüz dünyasında hemen her teknoloji sektörü ve ürünü gibi oto lift sektörü de değişiyor ve gelişiyor. Oto lift sektöründeki bu gelişim ve değişimin doğal bir sonucu olarak her geçen gün daha yeni, daha inovatif ve daha kullanışlı araç lift teknolojileri ve oto lift ürünleri geliştiriliyor. Oto lift ve araç lift konusundaki bu değişim ve gelişim süreçlerinin farkında olan sektöründe öncü olan bir Samsun oto lift firması olan Vertex Otomotiv, ilke olarak, “araç lift sektöründeki gelişim ve değişimler sonucu ortaya çıkan yeni oto lift ürünlerini ve inovatif araç lift teknolojilerini kullanmak suretiyle Vertex Otomotiv firmasını tercih eden tüm müşterilere dünya çapında en üst düzeyde çözümler, fikirler, hizmetler ve ürünler sunma” anlayışını benimsemiştir. Benimsenen bu öncü amaç doğrultusunda Vertex Otomotiv, 2008 yılında kurulmuş ve kuruluşundan bugüne geçen 12 yılı aşkın sürede de benimsediği ilkeden bir gün bile şaşmayarak tüm müşterilerine en doğru, en kaliteli, en hızlı ve en inovatif araç lift çözümleri sunmuş ve bu olgunun doğal bir sonucu olarak önce Samsun oto lift firmaları arasında en büyük firma olmayı başarmıştır. Vertex Otomotiv, bununla da yetinmemiş, aradan geçen süre zarfında da ülkemiz Türkiye’de oto lift konusunda en büyük firmalardan olmayı başarmıştır.

 Samsun oto lift ve Türkiye araç lift firmaları arasında en büyük firmalardan biri konumuna gelmeyi başaran Vertex Otomotiv, on kişiyi aşkın Vertex Otomotiv oto lift ekibi ile hem en güncel araç lift teknolojileri ışığında üretim yapmaktadır hem de müşterileri için destek operasyonu hizmetleri sağlamaktadır.

 Açık ve net bir şekilde hem Samsun oto lift hem de Türkiye oto lift firmaları arasında en güvenilir araç lift firması olan Vertex Otomotiv, tamamı kendine ait olan alt yapı yatırımlarını yine Vertex Otomotiv adı altında kendisi yönetmekte ve bu ilke doğrultusuna da güvenlik konusunda herhangi bir tavize asla yer vermemektedir.

 Yılların oto lift tecrübesini güven, hız ve teknoloji etkenleri ile harmanlayan Samsun araç lift firması Vertex Otomotiv, herkes için en doğru seçenektir…